Led Ekran Sistemleri 

Led ekranlar, dikkat çekme özelliklerinin yanı sıra uygun fiyatlara sahiptirler. Led ekran fiyatları tercih edilen led ekran çeşidine, ebatına göre değişiklik gösterir. Led ekranlara özel geliştirilmiş yazılım ve donanımlarla birlikte yüksek ışık kapasitesine sahip olan led ekranlar gün ışığında bile insanların dikkatini çekmektedir.

İç Mekan Led Ekran

İç mekan Led Ekran sistemleri, iç mekanlarda mükemmel  görüntü veren geliştirilmiş bütünleşik yapılara sahiptir. İç mekan led ekran ürünlerimiz düşük enerji tüketimi sağlamaktadır.

Dış Mekan Led Ekran

Dış Mekan Led Ekranlar her türlü hava koşuluna dayanıklı ve istediğiniz boyutlarda üretim yapabilmektedir. 

Led Ekran Totem

Led ekran totemler, dış mekan outdoor led ekran sistemleridir. Led ekranlı totem uygulamaları genellikle kurumsal firmalar tarafından tercih edilen sistemlerdir. 

Stadyum Led Ekranları

Stadyum led ekranları genellikle 2 şekilde uygulanır. 

1. Skor göstermek amaçlı tribünde asılı vaziyette bulunan skorların gösterildiği tabela sistemleridir.

2. Skorboard dışında, oyuncu değişikliği, kritik pozisyon tekrarı gibi görsel yayınlar için tercih edilmektedir. Stadyum led ekranlarında gerektiğinde saha içindeki canlı görüntüleri yada pozisyon tekrarlarını rahatlıkla izleyebilirsiniz.

skorboard dışında oyuncu değişikliği kritik pozisyon tekrarı gibi görsel yayınlar içinde kullanılmaktadır. Stadyum led ekranlarında gerektiğinde saha içindeki canlı görüntüleri yada pozisyon tekrarlarını vermek son derece kolaydır.

AVM Led Ekranları

AVM Led ekran sistemleri Avm nin yapısına, düşünülen etkinin büyüklüğüne ve Avm içerisindeki Led ekranların kullanım amacına uygun olarak bütünsel planlanmaktadır. Avm Led Ekranları Avm'lerde uygulanacak mekanlar değerlendirilerek planlanır.  

 Avm Led ekran uygulamalarında yapılan tüm çalışmalar Avm'lerin genel yapılarına zarar vermeden en ideal çözümleri bulmak ve Avm yi canlandırma amacı ile üretilmektesinin yanında hızlı ve titiz bir çalışma en doğru biçimde analiz eden, profesyonel bir hizmet sunmaktayız.