Otel Rezervasyon Sistemi

- Otel Rezervasyon Web Sitesi

WEB SİTENİZDEN ODALARINIZI SATIN
ÜCRETSİZ web sitenizi yaratarak online rezervasyon ve ödeme almaya başlayın. Başarılı bir online iş kurmanız için gereken her şeyi size sağlıyoruz.

ÜCRETSİZ WEBSİTENİZİ OLUŞTURUN
Ankara reklam ajansı size ücretsiz mobil uyumlu web sitesi, kolay kullanımlı kontrol paneli ve ücretsiz güvenli veri barındırma imkanları sağlar. Otel, motel, kısa dönem kiralık daireler ve diğer her tip konaklama tesisi web sitesi için hazırlanmış, profesyonel görünümlü Ankara reklam ajansı Temaları’ndan seçerek başlayın.
Web sitenizin tasarımını özelleştirin. Logonuzu yükleyin, içeriğinizi ekleyin, görselliğini değiştirin ve daha fazlası. Kontrol tamamen sizde.

ÜCRETSİZ WEBSİTENİZİ OLUŞTURUN
Ankara reklam ajansı  size ücretsiz mobil uyumlu web sitesi, kolay kullanımlı kontrol paneli ve ücretsiz güvenli veri barındırma imkanları sağlar. Otel, motel, kısa dönem kiralık daireler ve diğer her tip konaklama tesisi web sitesi için hazırlanmış, profesyonel görünümlü Ankara reklam ajansı Temaları’ndan seçerek başlayın.
Web sitenizin tasarımını özelleştirin. Logonuzu yükleyin, içeriğinizi ekleyin, görselliğini değiştirin ve daha fazlası. Kontrol tamamen sizde.

DİREKT KANALINIZI OLUŞTURUN
Ücretsiz web siteniz, komisyonsuz rezervasyon modülü ve kredi kartıyla ödeme modülünü içerir. Bu entegre rezervasyon motorunu kullanarak, kendi web sitenizden odalarınızı satabilir ve ödeme alabilirsiniz.

1. ODALARINIZI EKLEYİN
Oda tiplerinizi, fiyatlarınızı ekleyin, fotoğraflarını yükleyin, odalarınızı tanımlayın, odlarınızın detaylarını, oda imkanlarını ve diğer detayları girin.

2. ENVANTERİNİZİ YÖNETİN
Doğrudan rezervasyonları ve oda müsaitliğini kolaylıkla yönetin. Ankara reklam ajansı ’nin güçlü fiyat yöneticisi, envanter yönetimiyle birleştiğinde envanterinizi yönetmek artık çok kolay.

3. ONLINE ÖDEME ALIN
Ankara reklam ajansı , web sitenizi PayPal dahil bir çok ödeme sistemiyle entegre ederek online güvenli kredi kartı ödemesi almayı kolaylaştırır.

HER ŞEY SİZİN İÇİN KURULU VE HAZIR
Online işinizi kurmaya odaklanmanız ve online satışa başlamanız için Ankara reklam ajansı işin teknik bölümünü hallediyor. Sisteminiz her zaman online, güvenli, otomatik olarak güncellenip yedeklenir.
Web siteniz için istediğniz herhangi bir alan adını kullanabilirsiniz. Eğer sahip olduğunuz bir alan adı yoksa, entegre alan adı kayıt ve yönetim servisimizi kullanarak yeni bir tane satın alabilirsiniz.

SEO OPTİMİZE
Ücretsiz web sitenizin arama motorlarında öne çıkması için gerekli olan temel SEO ayarları sizin için yapılmıştır. Web sitenizin başlığı, meta tanımlamaları, anahtar kelimeleri, görselleri ve tüm bağlantıları optimize edilmiştir.

DÜNYAYA AÇILIN
Rezervasyon sisteminiz istediğiniz 4 dilde olabilir. Ankara reklam ajansı 4 dilde, kur ve yerel vergi oranlarını destekler. Misafirleriniz ürün fiyatlarını kendi para birimlerinde gerçek zamanlı güncel kurlarla görebilirler. Böylece istediğiniz kadar çok ülkede satış yapabilirsiniz. Web sitenizin tüm içeriğini istediğiniz bir dile çevirebilirsiniz. Aynı zamanda içeriğinizi, Ankara reklam ajansı tarafından sağlanan profesyonel çeviri hizmetlerini kullanarak çevirtebilirsiniz.

ÖZEL BİR TASARIMA MI İHTİYACINIZ VAR?
Eğer tamamen size özgün bir otel web sitesi tasarımı isterseniz, Ankara reklam ajansı ’ nin yaratıcı ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Ankara reklam ajansı ’nin yetenekli tasarımcı ağı hayalinizdeki web sitesini yaratmanıza yardımcı olur. Bizimle iletişime geçin ve birlikte online işinizi dev bir başarıya dönüştürelim.

Otel Rezervasyon Modülü

WEB SİTENİZE REZERVASYON MODÜLÜ EKLEYİN
Rezervasyon modülünüzü kolaylıkla yaratabilir, rengini ve yazısını değiştirerek web sitenize uyumlu bir hale getirebilirsiniz. Ankara reklam ajansı size mevcut web sitenize kopyalayıp yapıştırabileceğiniz bir kod sağlar. Bu kod ile web sitenizi Ankara reklam ajansı envanterinize bağlayarak fiyatlarınızı ve oda uygunluğunuzu gerçek zamanlı olarak gösterebilir, ziyaretçilerinize hızlı rezevasyon imkanı sağlayabilirsiniz.
Ziyaretçilerinizi misafirlere dönüştürün, dönüşüm oranlarınızı ve komisyonsuz direkt rezervasyonlarınızı artırın. Sıfır komisyonlu online rezervasyon modülümüzle yapılan her rezervasyondan daha yüksek kar elde edebilirsiniz.

DİREKT KANALINIZI OLUŞTURUN
Mobil uyumlu rezervasyon modülümüzle kendi web sitenizden odalarınızı satın ve online ödeme kabul edin.

ODALARINIZI EKLEYİN
Oda tiplerinizi, fiyatlarınızı ekleyin, fotoğraflarını yükleyin, odalarınızı tanımlayın, odlarınızın detaylarını, oda imkanlarını ve diğer detayları girin.

ENVANTERİNİZİ YÖNETİN   ONLINE ÖDEME ALIN
Doğrudan rezervasyonları ve oda   Ankara reklam ajansı , web sitenizi PayPal dahil müsaitliğini kolaylıkla yönetin.   bir çok ödeme sistemiyle entegre Ankara reklam ajansı ’nin güçlü fiyat yöneticisi, ederek online güvenli kredi kartı envanter yönetimiyle birleştiğinde   ödemesi almayı kolaylaştırır. envanterinizi yönetmek artık çok kolay.

DAHA FAZLA HİZMET SATIN
Ankara reklam ajansı ’nin güçlü rezervasyon modülü, web sitenizden daha fazla hizmet satmanıza imkan tanır. Odalarınıza ek olarak, rezervasyon sırasında misafirlerinize, havaalanı transferleri ve günlük turlar gibi ekstralar ve hizmet paketleri satabilirsiniz.

Otel Rezervasyon Online ödeme

GÜVENLİ BİR SİSTEMLE ONLİNE ÖDEME KABUL EDİN
Web siteniz ve rezervasyon modülünüz 1. Seviye PCI-DSS uyumlu güvenli bir online ödeme alt yapısına sahiptir.

KULLANIMA HAZIR ÖDEME ALTYAPINIZ
Ankara reklam ajansı  size için güvenli bir online rezervasyon çözümü sunar. Ankara reklam ajansı ’nin rezervasyon sistemi pek çok online ödeme platformu, ödeme sistemi ve sanal POS sağlayan bankalarla entegre olarak, kredi kartı ve PayPal ödemeleri almanızı sağlar. Ödeme altyapınızı birkaç dakikada kurun, PayPal ve kredi kartı ödemelerini kolayca kabul etmeye başlayın.

DÜNYANIN HER YERİNDEN KREDİ KARTI VE PAYPAL ÖDEMESİ KABUL EDİN
Ankara reklam ajansı , online ödeme alabilmeniz için ödeme sistemi entegrasyonlarına sahiptir. Böylece müşterilerinize tercih edecebilecekleri çeşitli alternatif online ödeme seçenekleri sunabilirsiniz. Örneğin misafirleriniz PayPal’a ek olarak VISA, MasterCard ve AMEX ile de rahatlıkla ödeme yapabilirler. Ödeme altyapımız aynı zamanda çoklu kur desteğine sahiptir ve tüm dünyadan ödeme almanızı kolaylaştırır.

SEVİYE 1 PCI UYUMLU
VISA, MasterCard ve diğer kredi kartlarını kabul edebilmek için rezervasyon ve ödeme sisteminizin SSL sertifikalı olması gerekir. Yazılım-tr’nin altyapısı 2048 bit SSL sertifikalıdır ve rezervasyon detaylarının güvenliği için 2048 bit SSL sertifikalarını kullanır. Bu altyapı, Ankara reklam ajansı ’ye entegre tüm otel ve acenteler için kullanıma açıktır.

Otel mobil rezervasyon

ODALARINIZI MİSAFİRLERİNİZİN CEPLERİNE TAŞIYIN
Ankara reklam ajansı  servisleri; iPhone, iPad, Blackberry, Windows Phone, Android ve diğer tüm mobil cihazlar üzerinden erişilebilen, mobil web ve rezervasyon desteği içerir.

MİSAFİRLERİNİZİN MOBİLDEN REZERVASYON YAPMALARINA İMKAN VERİN
Ankara reklam ajansı , size oteliniz için bir web sitesi oluşturmanızı sağlamanın ötesinde, ücretsiz olarak dahili mobil rezervasyon özellikleri de sunar. Misafirleriniz web sitenize akıllı telefon yoluyla ulaştıklarında, mobil için özel tasarlanmış bir temaya erişir, mobil telefonlarıyla sitenizde rahatlıkla gezebilir ve kolayca rezervasyon yapabilirler.

SON DAKİKA REZERVASYONLARINI KAÇIRMAYIN
Son dakika rezervasyonlarının büyük kısmı mobil cihazlardan yapılıyor. Ankara reklam ajansı tesisinizin bilgilerini misafirlerinizin parmak uçlarına kadar taşıyarak online mobil rezervasyon almanızı kolaylaştırır. Misafirleriniz bir dokunuşla tesisinizin tam konumunu bulabilir, mobil uyumlu rezervasyon modülünüze erişebilir veya resepsiyonunuzu telefonla arayabilirler.

Online Pazarlama & SEO

ONLINE PAZARLAMA ARAÇLARIYLA SATIŞLARINIZI ARTIRIN                                               Gelişmiş online pazarlama özellikleri otelinizin online satışlarını artırmaya yardımcı olur.

ARAMA MOTORLARINA HÜKMEDİN
Ücretsiz web sitenizin arama motorlarında öne çıkması için gerekli olan temel SEO ayarları sizin için yapılmıştır. Web sitenizin başlığı, meta tanımlamaları, anahtar kelimeleri, görselleri ve tüm bağlantılari optimize edilmiştir. Ankara reklam ajansı otel rezervasyon programı kullanıyorsanız, sayfa ve metin başlıkları, meta etiketler, alt-resim açıklamaları ve URL adreslerini düzenleme imkanına sahip olur, sayfalar üzerindeki kontrolü tamamen ele geçirir ve arama motorlarından daha fazla trafik çekebilirsiniz.

GELİŞMİŞ ANALİTİK VE RAPORLAR
Ankara reklam ajansı  web sitenizin işleyişini takip edebileceğiniz dahili google analitik raporlama araçları içerir. Zaman içerisinde değişen online performansınızı izleyebilmek, rezervasyonlarınızı artıracak doğru seçimleri yapmanızı sağlar. Bu hafta kaç rezervasyon aldınız? Bugün kaç check-in bekliyorsunuz? Bir bakışta ihtiyacınız olan tüm bilgiye ulaşabilirsiniz. Ankara reklam ajansı yönetim paneli otelinizin online aktivitesini takip etmenizi kolaylaştırır.

HER YERE SATIN
Neden tüm yumurtalarınızı bir sepete koyacaksınız? Kanal yöneticisi sayesinde, envanterinizi online satış kanalları ve seyahat acentelerine dağıtmak hem ziyaretçi trafiğinizi hem de satışlarınızı artırır.

FIRSAT VE PROMOSYONLAR SUNUN
Promosyon modülümüz online bilinirliğinizi artırmanız ve misafirlerinizi özel fırsatlarla ödüllendirmenize yardımcı olur. Aciliyet yaratın ve satışlarınızı kupon kodları, özel fırsatlar ve sosyal promosyonlarla artırın.

DAHA FAZLA TRAFİK İÇİN BLOG YAZIN
Oteliniz ve hizmetleriniz hakkında düzenli olarak blog yazmak arama motoru sıralamanızı iyileştirmek ve trafiğinizi, misafirlerinizle etkileşiminizi ve rezervasyonlarınızı artırmak için kanıtlanmış bir yoldur.

Otel Rezervasyon Programı, Güvenli Barındırma

WEB, MİSAFİR VE REZERVASYON VERİNİZİ GÜVENLE SAKLAYIN
Ankara reklam ajansı  hesabınız güvenilir ve güvenli bulut barındırma ve limitsiz bant genişliği içerir.

OTOMATİK KURULUM, GÜNCELLEME VE YEDEKLEME
Web sitenizi kurup barındırıyor, tüm yazılım güncellemelerinizi de ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Böylece her zaman Ankara reklam ajansı ’nin en son versiyonuna hiçbir sıkıntı çekmeden sahip olursunuz. Ankara reklam ajansı ile otelinizin verilerinin güvenliği hakkında hiçbir zaman endişe duymayacaksınız. Otomatik yedeklemelerle web siteniz ve verinizin her zaman güvenli kalmasını sağlıyoruz.

LİMİTSİZ BANT GENİŞLİĞİ
Sizin başarılı olmanızı istiyoruz! Web sitenize çok fazla trafik çektiğinizde bile bizden hiçbir ek bant genişliği faturası almayacaksınız. Sınırsız bant genişliği tüm planlarımıza dahil.

İÇERİK DAĞITIM AĞI (CDN)
Ankara reklam ajansı  sistemleri dünya çapında geniş bir sunucu ağı olan içerik dağitım ağlarına (CDN) dahildir. CDN yapısı sayesinde misafirleriniz dünyanın neresinden olurlarsa olsunlar web sitenizi hızla görüntüleyebilirler.

SSL GÜVENLİK SERTİFİKASI
Otel Rezervasyon sisteminiz sektör standardı 128 bit şifreleme teknolojisi kullanan SSL güvenlik sertifikaları içerir. Bu şifreleme seviyesi, bilgilerinizin güvenli kalmasını sağlamak için büyük bankaların kullandıklarıyla aynıdır. Ankara reklam ajansı SSL sertifikası sağlar. Diğer bir çok teknoloji sağlayıcı ise SSL güvenlik sertifikası için sizden her yıl yüzlerce dolar talep ederler.

YÜKSEK SEVİYE GÜVENLİK
Ankara reklam ajansı  Otel rezervasyon sistemi platformuna dahil tüm tesisler, 2048 bit SSL Uyumlu web barındırma ve rezervasyon modülü içerir. Ankara reklam ajansı ile misafir ve rezervasyon verilerinizin güvende olduğunu bilerek rahat edebilirsiniz.

Öncelikli Destek

DAHA FAZLA SATIŞ YAPMANIZA YARDIM EDECEĞİZ
Web sitenizi ve satış kanallarınızı oluşturmayı, web sitenize trafik sağlamayı ve satışlarınızı artırmayı sektörel uzmanlarımızdan öğrenin.

ÖNCELİKLİ DESTEK ALIN
Ankara reklam ajansı  hesabınızı oluşturduğunuzda, deneyimli otelcilik uzmanları, gelir yöneticileri, pazarlama uzmanları ve online satış gurularından oluşan Ankara reklam ajansı Müşteri Başarı Ekibi ile dilediğiniz her an iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz, size online otelcilik ile ilgili ihtiyacınız olan her şeyi öğreterek, daha fazla oda satmanıza ve online kanallardan daha fazla gelir elde etmenize yardımcı olacak.
Öncelikli destek alan müşterilerimiz, kendi otel web sitelerini ve yeni satış kanallarını %70 daha hızlı kurdular ve satışlarını üçe katladılar!

DETAYLI BİLGİ BANKASI
Ankara reklam ajansı  hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Sizin için, online otelcilikte ustalaşmanıza yardımcı olacak pek çok makale ve destek dokümanı hazırladık.

SINIRSIZ DESTEK
Otelinizi gerçek bir başarı hikayesine dönüştürmek için ihtiyacınız olan tüm desteğe istediğiniz zaman, istediğiniz şekilde ulaşabilirsiniz. Telefon, online canlı sohbet veya e-posta... Biz her yerde varız. Şirket değerlerimizin bir parçası olarak size mükemmel hizmet sağlamaya odaklıyız.

Analitik Raporlama

TAKİP, İYİLEŞTİRME VE DAHA FAZLA SATIŞ İÇİN ANALİTİK RAPORLAR
Ankara reklam ajansı  online satışlarınızı artırmak için kullanabileceğiniz raporları elde etmenizi sağlayacak google analitik modülleri içerir.

TÜM VERİ TEK EKRANDA
Bu hafta kaç rezervasyon aldınız? Bugün kaç check-in bekliyorsunuz? İhtiyacınız olan tüm bilgilere bir bakışta ulaşabilirsiniz. Ankara reklam ajansı yönetim paneli otelinizin tüm online aktivitelerini takip etmenizi kolaylaştırır.

DETAYLI SATIŞ RAPORLARI
%55
%75
Her online satış kanalı için rapor oluşturun ve sonuçları analiz ederek en iyi satış sağlayan kanalınızı ve düşük performans gösteren kanallarınızı kolayca tespit edin. Ankara reklam ajansı ile oda envanterinizi tahminler yerine mevcut rezervasyon verisi ile kolayca iyileştirmeniz mümkün. Böylece indirimler, promosyonlar ve daha fazlası ile ilgili doğru kararlar verebilirsiniz.

DOĞRU RAPORLAMA, DOĞRU KARARLAR
Otelinizin web sitesine trafik sağlamak zaman, efor ve para gerektirir. Peki web sitenize en kaliteli trafiğin hangi kanaldan geldiğini ölçebiliyor musunuz? Ankara reklam ajansı bu gibi soruların yanıtlarını bulmanıza ve pazarlama bütçenizi en iyi şekilde kullanmanıza yardımcı olarak, ziyaretçilerinizi misafire dönüştüren faktörleri tespit etmenizi sağlar.

GOOGLE ANALYTICS ENTEGRASYONU
Google Analytics ile web sitenizin ziyaretçi trafiğini takip edebilir, potansiyel misafirlerinizin eğilim ve profillerini anlayabilirsiniz. Google Analytics’i Ankara reklam ajansı web siteniz ve rezervasyon modülünüze entegre ederek, müşterilerinizin rezervasyon sürecindeki davranışlarını Google Analytics panelinizi kullanarak detaylı şekilde analiz edebilirsiniz.

SMS BİLDİRİMLERİ
Rezervasyon bilgilerinizin SMS ile mobil telefonunuza iletilmesi için numaranızı tanımlayın. SMS kredinizi Ankara reklam ajansı müşteri temsilcilerinden talep edebilirsiniz. Böylece otelinizin dışındayken bile Ankara reklam ajansı sizi kısa mesajla biligilendirsin, siz de hiçbir rezervasyonu kaçırmayın.

Özel Uygulamalar & API

UYGULAMALARINIZI ANKARA REKLAM AJANSI OTEL REZERVASYON SİSTEMİ İLE ENTEGRE EDİN
Ankara reklam ajansı  ile otel ve gelir yönetim sistemleri gibi üçüncü parti uygulamalarınız arasında veri alışverişi sağlayabilirsiniz.

PLATFORMUNUZU GENİŞLETİN
Ankara reklam ajansı  API, en çok kullandığınız otel ve gelir yönetim sistemlerini, web uygulamalarını ya da diğer üçüncü parti yazılımlarını Ankara reklam ajansı platformu ile entegre etmeniz için size sınırsız olanak sağlar. Özel uygulamalarınızı ve API anahtarlarınızı hemen oluşturun, platformunuzu genişletin!

VERİNİZİ DAHA ETKİN KULLANIN
Ankara reklam ajansı  API ile üçüncü parti uygulamalarınızı entegre edebilir, oda bilgilerini alabilir, rezervasyon geçmişinize erişebilir, fiyat ve müsaitlik güncellemeleri yapabilir ve rezervasyon değişikliklerini gerçek zamanlı alabilirsiniz. Ankara reklam ajansı API’yi kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Özel uygulamalarınızı oluşturmak için sizin için hazırladığımız başlangıç kılavuzundan yararlanabilir, API ile neler yapabileceğinizi öğrenmek için API dökümantasyonunu inceleyebilirsiniz.

Otel Rezervasyon Ek Özellikleri

ONLINE SATIŞLARINIZI ARTIRMANIZ İÇİN EK ÖZELLİKLER
SMS bildirimleri, alan adları, eposta hesapları ve daha fazlası...

SMS BİLDİRİMLERİ
Rezervasyon bilgilerinizin SMS ile mobil telefonunuza iletilmesi için numaranızı tanımlayın. Böylece otelinizin dışındayken bile Ankara reklam ajansı sizi kısa mesajla biligilendirsin, siz de hiç bir rezervasyonu kaçırmayın.

ALAN ADI TESCİL VE YÖNETİMİ
Ankara reklam ajansı  ile oluşturduğunuz web siteniz için istediğiniz herhangi bir alan adını kullanabilirsiniz. Eğer hali hazırda bir alan adınız yoksa, Ankara reklam ajansı ’nin dahili alan adı tescil ve yönetim servisini kullanarak yeni bir tane satın alabilirsiniz.. Ankara reklam ajansı ile sadece size özel bir alan adı satın alıp kurulumunu yapmak çok kolay. Ankara reklam ajansı gerekli tüm ayarları otomatik olarak yapar ve kurulum tamamlanır.

E-POSTA HESABI KURULUMU
Oteliniz için e-posta hesaplarına mı ihtiyacınız var? Ankara reklam ajansı e-posta hesaplarınızı satın alıp kullanmanıza yardımcı olur. Mevcut alan adınıza bağlı e-posta hesapları edinmek için alan adı sağlayıcınızda MX kayıtlarınızı düzenleyebilir veya Ankara reklam ajansı ’den kolaylıkla yeni bir alan adı satın alarak tüm e-posta kurulumlarınız otomatik tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.