eticaret.sitesi.ankara.png

Ankara Reklam Ajansı, E-Ticaret çözümleri ile sanal mağazanızı hemen açın. 

E-ticaret yazılımları ile sanal mağazanızı hızlı bir şekilde kurarak, internet üzerinden satış yapmaya başlayabiliriz. E-Ticaret hizmetlerimiz sayfalarınızda tüm altyapınızın güncelleme ve teknik desteği Ankara Reklam Ajansı tarafından karşılanır.

E-ticaret site yazılımı konusunda profesyonel destek ve altyapı sağlıyoruz. Ankara Reklam Ajansı, gelişmiş ve benzersiz e ticaret sayfaları yapar.


eticaret.ankara.jpg


E-Ticaret de Kargo Takip 

Kargo şirketlerinin de e-ticaret sayfaları için çözüm geliştirmeleri ile birlikte e-ticaret sahiplerine işbirliği imkanları ortaya çıkmış ve e-ticaret sayfalarına kargo takip entegrasyonları mümkün olmuştur. Kargo Takip Entegrasyonumuz, ürünün anlaşmalı kargo şirketine otomatik olarak bildirilmesi ve ürünün kargoya teslim edilmesi ile başlayan süreçlerin, müşterinizin ürünü teslim aldığında otomatik olarak haberdar olunarak sonuçlanmasıdır.

E-ticaretin kabul görmesi, internetin evlere ve cep telefonlarımıza kadar girmesi ile her sektörde her gün binlerce sipariş alan e-ticaret siteleri oluşmaya başladı. E-ticaret sayfanızda sipariş sayınızın artması beraberinde, hazırlanan ürünlerin anlaştığınız kargo şirketlerine iletilmesi ve müşterilerinizin ürünlerini kargo takip sürecinde bilgilendirilmesi gibi aşamalar manuel işlemler olarak yapılması halinde bir çok hatayı da beraberinde getirir.

e-ticaret.kargo.takip.jpg

Kargo Takip Sistemi : 

- Satılan ürünlerin online olarak anlaşmalı kargo şirketinize bildirilmesi.

- Kargoya teslim edilen ürünlerden müşterilerinizin anlık haberdar olması.

- Müşterilerinizin kargoyu aramasına gerek kalmadan e-ticaret siteniz üzerinden ürününü takip etmesi.

- Ürün tesliminin müşteriniz tarafından onaylanması.

- Bütün siparişleriniz otomatik olarak kargo takip sistemine entegre olur.

- Ürünleriniz kargoya teslim edildiği an itibarı ile sms bilgilendirmesi yapabilirsiniz.