1. Bahçelievler Aşkaabat Caddesi  (7.cadde) girişindeki Vboard’umuz, günün her saati yaya ve araç trafiği ile oldukça dikkat çekmektedir.

2. Bahçelievler Aşkaabat Caddesi  (7.cadde) Mango mağazası önündeki Vboard’umuz, Bahçelievler Aşkaabat Caddesi’nin ( 7. Cadde) en büyük özelliği Cadde üzerinde konuşlanan Kafeler, Publar, Pastaneler ve Eğlence Mekanları ile gece gündüz aynı inasan yoğunluğuna sahip olmasıdır.

3. Bahçelievler Aşkaabat Caddesi  (7.cadde) Halk Bankası önündeki Vboard’umuz, Bahçelievler Aşkaabat Caddesi’nin ( 7. Cadde) en büyük özelliği yaya trafiğinin yanı sıra toplu taşıma araçlarının geçiş yolu olması da ile gece gündüz aynı inasan yoğunluğuna sahip olmasıdır.

4. Bahçelievler Aşkaabat Caddesi  (7.cadde) Hosta Piknik önündeki Vboard’umuz, Bahçelievler Aşkaabat Caddesi ( 7. Cadde) nin etrafında bulunan Sayıştay, Dışişleri Bakanlığı, Ulaştırma ve Turizm Bakanlıkları, Tedaş Genel Müdürlüğü,Tarım Vakfı ve Milli Kütüphanenin konuşlanması nedeni ile daha çok önem kazanmaktadır.

5. Bahçelievler Aşkaabat Caddesi  (7.cadde) sonun 6,Cadde ile kesişen köşedeki Vboard’umuz, Bahçelievler Şekerbank karşısındadır. Hemen yakınıda Bahçelievler pazar yeri, çeşitli mağazalar, Cafe ve Pubların olması nedeni ile daha çok önem kazanmaktadır.

6.