Billboard reklam vermek, Açık Hava Reklamı  genel olarak Outdoor veya OOH olarak da geçer.

Billboard reklam yani Açık hava reklamları markaların ve markalaşma sürecindeki firmaların en çok tercih etiği reklam modellerinden bir tanesidir. 

Billboard reklam vermek, billboard kiralama süreci tecrübe gerektirir. Billboard reklamları, Açıkhava mecra olması nedeniyle en iyi ve en hesaplı reklam yatırımı yapmak, faydalı lokasyonları yakalamak gerekir ve bu hiç de kolay değildir. Markanız için en doğru noktalarda  reklam planlaması yapmak ve sizin için en doğru noktalardaki billboard kiralama programlarını çıkarmak için Outdoor reklam yani  Açıkhava Reklam Ajansları ile iletişime geçebilirsiniz. Mesela Ankara'nın yüksek gelir düzeyli bölgelerinde hangi lokasyonların  olduğunu  açık hava reklam ajansları size önerecektir.

Ankara Reklam Ajansı; Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen birçok markası için Ankara’da billboard reklam hizmeti vererek ve Açıkhava mecra planlamaları yaparak, açık hava reklam ajansları içerisinde billboard kiralama ve açıkhava mecra planlama konularında lider reklam ajanslarından biridir.

Billboard reklamları ile hizmetlerinizi veya ürünlerinizi tanıtmak istiyorsanız tek yapmanız gereken ürün veya hizmetiniz hakkında özel bilgileri Ankara Reklam Ajansı ile paylaşmak ve sonrasında etkili bir tanıtım için açıkhava medya planlama ekibimizin başarısını izlemek olacaktır. 

Billboard reklamlarınızda yer alacak tasarımın her yönüyle kusursuz olması gerektiği veya bu tasarımın yer alacağı mevki gibi gayet önemli stratejilerin önceden hesaplanması dolayısı ile uygun maliyetlerle billboard reklam fiyatları araştıracak ve marka bütünlüğünüze, kurumsal kimliğinize uygun çalışmaları gerçekleştirecek profesyonel ekibimizi tercih edeceğinizi düşünüyoruz.

Açık hava reklam fiyatları hakkında bilgi almak ve markanız için ücretsiz Outdoor - Açıkhava Medya  planlama hizmeti almak için bize her zaman 0542 338 0520 ‘dan Ankara Reklam Ajansı'na ulaşabilirsiniz.