ANKARA GAYRİMENKUL REKLAM AJANSI !

Gayrimenkul Pazarlamasında Size Bir Telefon Kadar Yakınız !

SİZ YAPIN, BİZ SATIŞLARINIZI ARTTIRALIM...

Ankara Reklam Ajansı, gayrimenkul reklam ajansı olarak, gayrimenkul alanındaki müşterilerine 360 derece gayrimenkul medya hizmeti sunan ve özellikle satışa odaklanan bir Ankara reklam ajansıdır.

İnşaat ve Gayrimenkul firmalarına sektörel imaj ve prestij çalışmaları yapıyoruz, işletme veya proje  bazında çalışmalar gerçekleştirerek küreselleşen ve markalaşma yoluna giden inşaat sektöründe satış artırıcı çabaları etkin bir şekilde uyguluyoruz. Gayrimenkul pazarlama konusunda çeşitli reklamlar ve PR çalışmaları ile pazarlama faaliyetleri sunuyoruz. Gayrimenkul sektörünün, yüksek dönüşüm yaratan Reklam Platformlarından, maksimum faydayı elde etmesi için gerekli vizyona sahip olmasını sağlıyoruz.

NELER YAPIYORUZ...

Projelerinizin televizyon kanallarındaki yüzlerce mesaj içerisinden ayıracak etkili ve çözüm odaklı planlama ve satın almalar gerçekleştiriyoruz.



İtibarınız marka kimliğinizi doğrudan etkiliyor, İnternette farklı web sitelerinde hakkınızda yazılmış olumsuz konuları gerilere taşıyarak itibarınızı geri getiriyor, markanıza duyulan güveni titizlikle koruyoruz.


Web siteniz ile beraber destekleyici Landing Page’lerin reklamlarınızla ilişkili olarak reklam geri dönüşünü önemli ölçüde etkiler. Dijital kampanyalarınız için özel tasarımlar yaparak pazarlama hedeflerinizi en üst noktaya taşıyoruz.


Müşterilerinizin Projelerinizi kolayca bulabilmeleri için bulunduğu yere göre Google Harita’lara kayıt ediyoruz. Projelerinizin Google’da yer almasını ve kolayca bulunmasını sağlıyoruz. Böylece Projeleriniz kolay ulaşılabilir oluyor.


Google Adwords reklamlarınızı, Doğru strateji ve hedeflemeler ile dünya çapında yayınlıyoruz.



Türkiye ve Dünyada milyonlarca Gmail kullanıcısı var. Gmail kullanan potansiyel müşterilerinizin projeleriniz ve sektörünüz ile ilgili olabilecek mail ve chat yazışmalarını hedefleyerek tanıtımınızı Gmail’de kolayca yapmanızı sağlıyoruz.



Tanıtımızı video olarak ilgili kitleye göstermek  istiyormusunuz ? YouTube kanallarında ve video paylaşımlarında reklamlarınızı banner ve videolar ile gösterelim.



İş dünyasının her sektörde itibar gören paylaşım portalı Linkedin... Linkedin üyelerine en güncel ve en kapsamlı verilerinizi Linkedin de yapacağımız reklam çalışmaları ile duyuralım. Linkedin sayesinde iş dünyasını hedefleyerek kaliteli ve etkili reklamlar yapabiliriz.


ANKARA GAYRİMENKUL PAZARLAMA 

              REKLAM PARTNERLERİ


Gayrimenkul.pazarlama.ankara.PNG