Ankara reklam ajansı,

Teknolojiyi takip eden ve kadrosunu sürekli olarak geliştiren, Reklam, teknolojisinde çıkan yenilik ve gelişmeleri takip ederek, sürekli kendini yeniler, kadrosunu bu konuda eğitir ve geliştirir, teknolojinin gelişimine katkıda bulunacak yeni projeleri sunar.

Reklam ajansımız, Ankara reklam ajansı adı altında kurularak markalaşma yönünde atılan bir adım olmuştur. Kurulan markanın çatısı altında yalnızca multimedya çalışmalarına yer vermektedir. Bunun dışında web tasarım, yazılım ve seo ( arama motoru optimizasyonu ) hizmetlerini yürütmeye devam etmektedir.

Ankara reklam ajansı, Hizmetleri; 3D Modelleme, 3D Animasyon, Mimari Sunum, Reklam Filmleri, 3D Logo Animasyonu, Özel Efekt Uygulamaları, 3D Görselleştirme, Dış Mekan Modelleme, İç Mekan Modelleme, Post Prodüksiyon Hizmetleri, Tanıtım Filmi Yapımı, Belgeseller, Reklam Filmleri, Eğitim Filmleri, Müzik Video Klipleri, Program Jenerikleri, DVD -VCD Authoring, Kurgu, Montaj işlerinde profeyonel ekip ve ekipmanlar ile hizmetinizdedir.


2000 yılında reklamcılık sektörüne adımını atarken sorunsuz ve kaliteli hizmet ilkesini benimseyerek yeni, özgün ve çağdaş tasarımlar üretmeyi ön planda tutmuştur. Geçmişten bugünlere taşıdığı deneyim ve birikimini "son teknoloji" ile birleştirerek uluslararası standartlarda hizmet vermeyi sürdüren "ANKARA REKLAM "  geçen zamanla birlikte reklamcılığın yanı sıra, Halka İlişkiler (PR) de globalleşen trendleri de takip etmiştir.


Türkiye Reklam Ajanslarından biri olan Ankara Reklam Ajansı, uluslararası iletişim hizmetleri, halkla ilişkiler (PR-pazarlama), medya ilişkileri ve reklam hizmetlerini yürütmek gibi hizmetler de vermektedir. 


Reklam ve İletişim hizmetlerini, halkla ilişkiler ve lobiciliği de içeren medya hizmetlerini, hem Türkiye pazarı hem de dış pazarlar için sunmaktadır. Amerika, Avrupa, Asya’da halkla ilişkiler ve reklam şirketleriyle olan partnerliklerimiz sayesinde, bu hizmetleri dünya genelinde sağlamaktayız.

Rekabetçi pazarlarda, kurumlar; mesajlarını doğru ve etkili şekilde duyurmaya ihtiyaç duymaktadır. İletişim, sağlıklı ilişkiler ve sağlam bir isme sahip olmanızı sağlar ve temel teşkil eder. Bizler markalaşma ve imaj korunmasının, iş dünyasında hayatta kalmak için gerekliliğine inanmaktayız.

Ankara Reklam ve İletişim Hizmetleri, medyanın önemini ve bir firmayı inşaa edip marka ve müşteri farkındalığını devam ettirmekteki önemini iyi bilmektedir. Satışlarınızın artması ve güvenilir bir isim ve marka oluşturmak, başarınız için temel oluşturmaktadır.

Amacımız, sizinle güçlü bir ortaklık kurarak, sizin için sağlam ve güvenilir ilişkiler oluşturmaktır.

Gerek pazara yeni çıkacak, gerekse pazarda iyi bilinen bir marka olun.

Bizler; sizin amaç ve hedeflerinizi tamamlayan reklamlar ve stratejiler üreterek başlayacağız.

Ankara Reklam ve İletişim Hizmetleri’nde bizler, paranın satın alamayacağı hizmetleri sunmakta ve elle tutulur sonuçlar elde etmek için çalışmalar yapmakta heyecan duyarak, deneyimli kadromuz, son teknolojinin sağlamış olduğu olanakları en üst seviyede kullanarak özgün, kalitesi yüksek ve kalıcı reklamlar tasarlamaktayız